Sam sobie bądź fryzjerem. Trzy uczesania, które zrobi każdy facet

Wydaje ci się, że z krótkimi włosami nic nie da się zrobić, szczególnie jeśli jesteś facetem? Nic bardziej mylnego! Wiktor Mrozik pokazuje trzy proste i szybkie sposoby na wyczarowanie różnych fryzur.

Pozornie wydaje się, że męskie cięcia niespecjalnie się między sobą różnią. Rzeczywistość wygląda jednak inaczej, ale jedną z najpopularniejszych fryzur są dłuższe włosy na czubku głowy i lekko wystrzyżone boki. Zobacz, jakie fryzury można z takich włosów wyczarować.
Pierwsza fryzura, przypadnie do gustu większości panów. Aby ją zrobić, należy nałożyć na włosy odżywkę i pozwolić im wyschnąć. Następnie ułożyć fryzurę palcami i pastą modelującą. Wystarczy zaczesać włosy do góry i tyłu i lekko przygładzić. Łatwizna!

Drugie uczesanie to coś dla fanów eleganckiego stylu i tych, którzy swojemu wyglądowi poświęcają trochę więcej uwagi i czasu. Jej zrobienie będzie prostsze dla właścicieli nieco dłuższych włosów. Pierwszy krok to wysuszenie włosów i lekkie wymodelowanie ich suszarką. Kieruj strumień gorącego powietrza do tyłu. Później podnieś włosy u nasady za pomocą pudru dodającego objętości. Zaczesz je na jedną stronę, nałóż pastą i wygładź szczotką.

Trzecia i ostatnia fryzura - artystyczny nieład. W tym przypadku możesz po prostu zaszaleć. My proponujemy wysusz włosy tak, aby unieść je u nasady. Później wystarczy nabrać odrobinę mocnej pasty modelującej, rozgrzać ją w palcach i wetrzeć we włosy. Następnie zaczesz je palcami do góry. Gotowe!

Więcej filmów Wiktora znajdziesz na jego kanale. Możesz śledzić go także na Facebooku i Instagramie